- SONY

Цена
€1489 00 / 2912 23 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Изживяването от големия екран, което винаги сте искали, е тук.
Насладете се на зашеметяващo качество на картината и изпълващ стаята звук, които правят всяка киновечер незабравима.Всеки детайл, всеки цвят точно както е искал създателят.BRAVIA улавя цялата дълбочина на историята, предоставяйки богати, автентични визуални ефекти, които ви увличат по-дълбоко във всяка сцена.Ярък, красив и изпълнен с живот.Нашият телевизор осигурява плътни цветове и детайлен контраст, като всеки кадър е наситен и завладяващ, независимо какво гледате.Седнете удобно и почувствайте как звукът преобразява пространството ви.С два мощни високоговорителя, поставени отстрани, които възпроизвеждат ясен звук от екрана, всички се увличат в една незабравима киновечер.Изпълнете всеки ъгъл на стаята си с вълнуващ кинематографски звук.Сдвояването на BRAVIA с BRAVIA Theatre носи емоцията и вълнението от киното у дома – несравнимо аудио-визуално изживяване.Google TV обединява филми, предавания и други от вашите приложения и абонаменти и ги организира специално за вас.Всичко е в хармония.Дизайнът на новите ни телевизори е с форма, материали, цветове и покритие, които се сливат чудесно с интериорния дизайн, оформлението и продуктите за домашно кино във вашето пространство.BRAVIA пресъздава страхотните графики и звукови пейзажи на най-големите съвременни игри.Сдвоете с конзола PlayStation 5 и PlayStation 5 Pro за невероятно завладяващо изживяване.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Google TV |
| Динамичен контраст | Dynamic Contrast Enhancer |
| Честота, Hz | 120Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/DVB-C/DVB-S/S2 |
| Аудио | 2 x 10W Full Range Speakers, 2 x 10W Tweeters, Acoustic Multi-Audio, Positioning Tweeter/X-Balanced Speaker |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 USB, 4 HDMI, RF In, eARC/ARC, Digital Audio Output |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 66 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.7 x 34.5 x 91.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |
| Други | XR Processor, Remote control |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 65 |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Да |
| Честота, Hz | 120 |
| Мрежа | Да |
| Bluetooth | Да |
| Безжична мрежа | Да |
| Консумация, kWh/1000h | 66 |
| Енергиен клас | D |
| Подкатегория | Телевизори 65" |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 29.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана (inch) | 65 |
| Технология на дисплея | Mini-LED |
| Резолюция | 4K UHD (3840x2160) |
| Smart TV | Да |
| Честота на опресняване (Hz) | 120 |
| HDMI портове (count) | 4 |
| Операционна система | Google TV |
| HDR поддръжка | HDR10, Dolby Vision |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB портове (count) | 2 |
| Енергиен клас | F (SDR) / G (HDR) |
| VESA монтаж | 300x300 |
| Тегло | 29.00кг |
Sony BRAVIA 5 K-65XR55 65" 4K HDR Mini LED телевизор
Потопете се в невероятно качество на картината с телевизора Sony BRAVIA 5 K-65XR55, оборудван с 65-инчов Mini LED дисплей и интелигентен XR процесор. Този телевизор осигурява кинематографичен контраст, живи цветове и изключителна яснота на движението направо във вашия хол.
Ключови Предимства
- Mini LED с XR Backlight Master Drive — Прецизно управление на хиляди светодиоди за дълбоко черно и пикова яркост.
- XR процесор — Когнитивен интелект, който анализира и оптимизира картината и звука в реално време.
- Acoustic Multi Audio — Звукът следва действието с високоговорители, които осигуряват потапящ звук.
- Google TV — Интелигентна платформа с всички ваши стрийминг приложения и гласов контрол.
- Dolby Atmos — Кинематографичен 3D звук, който изпълва стаята.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 65" |
| Резолюция | 4K UHD (3840x2160) |
| Технология на дисплея | Mini-LED |
| Smart TV | Да |
| Операционна система | Google TV |
| HDMI портове | 4 |
| USB портове | 2 |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Аудио | Acoustic Multi Audio, X-Balanced Speaker, Dolby Atmos |
| Процесор | XR Processor |
Какво има в кутията
- Телевизор
- Основа за поставяне
- Захранващ кабел
- Дистанционно управление
- Батерии
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









